Nie jest Wałęsą, ani Cichanouską, ale ma gadane

Nie jest Wałęsą, ani Cichanouską, ale ma gadane

Kim jest Marta Lempart , chyba najbardziej prawdziwą odpowiedzią na to pytanie jest powiedzenie że jest znaną oszustką , w 2015 roku zapewniała klientów, że firma ART Budownictwo nie zostanie zlikwidowana, a przyszli nabywcy nowoczesnych domków nie mają powodów do obaw w kwestii respektowania gwarancji. Wbrew zapewnieniom Lempart, w 2015 roku decyzją Sądu Okręgowego we Wrocławiu spółka ART Budownictwo została zlikwidowana. Okazało się, że obawy klientów w kwestii respektowania gwarancji przez dewelopera były słuszne.    Magdalena Środa przyrównała ją do Wałęsy, wydaje się że ta opinia wyrażona w TVN 24 była wypowiedziana na zamówienie, Pani Środa doskonale pamięta że Lech Wałęsa budował swoją pozycję w oparciu o Kosciół oraz  przykład robotniczej ale również katolickiej Rodziny. Pani marta odwrotnie jest wrogiem zadeklarowanym wrogiem Polski, Kościoła, Rodzina a nawet jak się okazuje Dzieci. Jest fanem Psów, Unii Europejskiej i aborcji.    Również nie jest ona Swietłaną Cichanouską , która po spotkaniu z Prezydentem Dudą stwierdziła że chciałaby by Białoruś miała Prezydenta takiej klasy jak Duda, ale też Cichanouska wszedzie gdzie się pojawiła prezentowala się jako osoba skromna, o dużej kulturze osobistej, preferującej model tradycyjnrj rodziny.   
  Trzeba jednak oddać że Marta Lempart ma gadane , klienci ART Budownictwo obawiali się czy rzeczywiści inwestycja zostanie ukończona, „budynki zostały wzniesione niedbale, a Marta Lempart nie ma zamiaru za to odpowiadać. Elewacja cała jest popękana i odpada dużymi kawałkami – a to tylko wierzchołek góry lodowej usterek i niedoróbek.Oczywiście Deweloper – Diamond Properties sp. z o.o. nie reaguje na liczne pisma i zgłaszane usterki. Totalna ignorancja i lekceważenie – żali się jeden z mieszkańców „6. Dzielnicy”   Spytałem się Anety Kolibskiej , ekspertki od psychologii wizerunku jak to możliwe że ludzie wobec Niej są tak naiwni, przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google  Marta Lempart i okaże się że mamy do czynienia z seryjną oszustką.   
  Biorąc to wszystko pod uwagę, nie jest to Wałęsa, nie jest to Ciechanoska, ale jest to Oszustka która głosno wrzeszczy Goń złodzieja i Wypierdalaj, jak na razie okazało się że to bardzo dobra taktyka

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *