DZIECI CZY PRZESTĘPCY ?

DZIECI CZY PRZESTĘPCY ?

Wszystko zaczęło się od wspaniałej Giorgii Meloni, byłej prawicowej minister do spraw młodzieży, która na swoim profilu twitter zaapelowała o wysokie kary dla sprawców zbrodni w Rimmini oraz o przemyślenie czy multikulti nie wyrządza Włochom i w ogóle ludziom więcej krzywdy jak korzyści. Wypowiedź wice przewodniczącej Izby Debutowanych Republiki Włoch poparło ponad 4 miliony obywateli słonecznej Italii.
Jak myślicie jaka była by reakcja społeczna gdyby zamiast zdecydowanej reakcji Pani Meloni, ludzie usłyszeliby taką opinie że należy ich karać bo to jeszcze Dzieci, ponieważ sprawcy gwałtu mieli od 15 - 18 lat oraz że nie można łączyć napływu imigrantów z atakami terrorystycznymi oraz przestępstwami na tle seksualnym i religijnym.
Ponieważ film nie jest dostępny na You Tube możecie go obejrzeć na moim profilu , a warto ponieważ poniższe dane pokazują iż Panie Feministki albo są oszustkami albo mijają się z prawdą.
Jak widzimy na statystykach Eurostatu z chwilą przybycia do Europy imigrantów mamy gwałtowny wzrost gwałtów i czynności seksualnych, poniżej widzicie wykres pokazujący wpływ napływu Islamistów do UE.
Choć od zakończenia słynnego na cały świat festiwalu Notting Hill Carnival upłynęło już kilka dni, to na światło dzienne wychodzą kolejne szokujące fakty. Do bilansu imprezy, w trakcie której ponad 300 osób zostało aresztowanych za napaści seksualne, posiadanie broni i narkotyków, doliczyć trzeba jeszcze liczne przypadki molestowania seksualnego... policjantek. Do sieci trafia coraz więcej nagrań, na których widać, jak uczestnicy karnawału Nothing Hill, w przeważającej mierze czarnoskórzy mężczyźni, molestują na oczach wszystkich funkcjonariuszki policji. Jak widzimy na video, jedni tylko tańczą wokół policjantek i wykonują w ich kierunku delikatne ruchy kopulacyjne, natomiast inni łamią całkowicie barierę ich intymności, naruszają ich nietykalność cielesną i dosłownie rzucają się na funkcjonariuszki. „Będziemy atakować kwasem każdego, kto nosi tę śmieszną czarną maskę” - Angielscy nacjonaliści grożą muzułmankom Zachowanie mężczyzn i bierną postawę policjantek oraz ich kolegów policjantów trudno jest zrozumieć i wytłumaczyć. W większości europejskich krajów nietykalność cielesna policjantów jest absolutna i nic, nawet atmosfera powszechnej zabawy, nie usprawiedliwia jej łamania. Tymczasem w Londynie imprezowicze zachowywali się względem policjantek w sposób niedopuszczalny, a funkcjonariuszki pozwalały im przekraczać wszelkie granice. W Niemczech, gdzie w ostatnim czasie dochodziło do częstych przypadków molestowania seksualnego kobiet na imprezach masowych, na takie zachowanie znalazłby się już stosowny paragraf.
Niestety trzeba też przyznać że imprezy gdzie ocieractwo i kopulacyjny taniec tak zwany daggering , głównie w klubach techno i house jest modny i mimo że już w 2000 roku łatwo było w polskich klubach znaleźć zwoleników tego rodzaju tańca, to był on powszechnie nieakceptowany. Będąc w 1999 roku w Londynie, własciciel pubu sam podszedł do mężczyzny który próbował zakłócić spotkanie młodym dziewczynom dziś zaś mamy tam tańce kopulacyjne i akcje Przytul Imigranta. Jest to jasne przyzwolenie na ocierastwo które zdaniem psychologów stanowi dewiacje seksualną a co za tym idzie pociąga do upadku obyczajów oraz szacunku do człowieka a w szczególności Kobiet. Jeśli jest tak bezpiecznie to dlaczego w Berlinie ustawiono tak zwane klocki Merkel, mające uniemożliwić wjazd pojazdów na chodniki i zapobiegać mordowaniu niewinnych ludzi.
Artykuł ten jest za krótki aby mógł obejmować porównanie kultury europejskiej i muzumańskiej oraz wykazać różnice w systemach wartości, znajdziecie je na łamach październikowego numeru czasopisma MISS, jednak już dziś z informacji zawartych w tym artykule nasuwają się pewne wnioski.
1. Ludzie odczuwają mniejsze poczucie bezpieczeństwa
2. Dobra osobiste stały się iluzją, imigranci naruszają je nie patrząc na nasze przyzwolenie
3. Wysoka kultura europejska stała pod znakiem zapytania, zachowanie muzułmanów może stać sie wzorcem postępowania dla naszej młodzieży :RÓBTA CO CHCETA
4. Nastąpiło odwrócenie sytuacji - zrozumienie rządzących dla przekraczających normy prawne muzułmanów oraz brak zrozumienia dla pokrzywdzonych nazywając to drobnostką, przecież jej nie zamordowali
5. Tylko zdecydowana i ostra reakcja władz może nauczyć islamistów właściwego postępowania oraz przestrzegania norm obyczajowych
6. Prawo do posiadania broni gazowej lub paraliżującej i użycia jej w stanach szczególnego zagrożenia.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *